نمایش گروه های مختلف محصولات ما
پرینترهای سه بعدی پرینترهای سه بعدی
امروزه پرینترهای سه بعدی در طرح ها و ابعاد متنوع تولید و عرضه می گردد. مهمترین نکته در انتخاب یک پرینتر سه بعدی توجه به نرم افزار و کنترلر پرینتر سه بعدی می باشد که متاسفانه اغلب خریداران به دلیل عدم آگاهی این مهم را در نظر نگرفته و بیشتر ابعاد و ظاهر دستگاه را مورد توجه قرار می دهند. گروه فنی و مهندسی پارتاک با شناخت از انواع پرینترها به شما در انتخاب بهترین کمک خواهد کرد. مشاهده لیست محصولات . . .
اسکنر سه بعدی اسکنر سه بعدی
امروزه با توجه به گسترش استفاده از پرینترهای سه بعدی استفاده از اسکنرهای سه بعدی امری ضروری گردیده است. اسکنرهای سه بعدی وظیفه ابعاد برداری از اشیاء موجود در دنیای واقعی به صورت ابری از نقاط می باشد. اسکنر های سه بعدی حرفه ای که قابلیت ابعاد برداری با دقت صدم میلیمتر را دارا می باشند قیمت های بسیار بالایی داشته و مناسب کارهای صنعتی و بسیار حساس می باشد ولی برای کارهای هنری و همچنین ساخت قطعات و طرح های خلاقانه با استفاده از پرینترهای سه بعدی که نیاز به اسکنرهای حرفه ای نمی باشد می توان از اسکنر مشاهده لیست محصولات . . .
فیلامنت پرینترهای سه بعدی فیلامنت پرینترهای سه بعدی
بیش از 50 درصد کیفیت قطعات تولیدی به روش پرینت سه بعدی وابسته که کیفیت فیلامنت های مورد استفاده می باشد. در این قسمت فیلامنت های مختلف در رنگ های متنوع قابل عرضه برای دارندگان پرینتر های سه بعدی می باشد. مشاهده لیست محصولات . . .
لوازم جانبی پرینترهای سه بعدی لوازم جانبی پرینترهای سه بعدی
پرینتر های سه بعدی نیز مانند دیگر دستگاه های صنعتی نیازمند تعمیر و نگهداری می باشد. استفاده از لوازم و تجهیزات جانبی به شما کمک خواهد کرد که قطعات با کیفیت بالاتری را پرینت نمایید و محصول بهتری را به مشتریان خود عرضه نمایید. مشاهده لیست محصولات . . .