آخرین ویدئو های ارسالی در مورد صنعت پرینتر سه بعدی و پرینت سه بعدی
<<<<<<<لطفا برای مشاهده سایر فیلمهای مربوط به پرینترهای سه بعدی و پرینت سه بعدی کلیک فرمایید . . .<<<<<<<

ساخت مجسمه خرگوش با پرینتر سه بعدی ساخت مجسمه خرگوش با پرینتر سه بعدی
ساخت مجسمه خرگوش با پرینتر سه بعدی. در این فیلم نحوه ساخت یک خرگوش پلاستیگی با استفاده از پرینتر سه بعدی نمایش داده شده است. تمامی مراحل طراحی ، تبدیل فایل . . مشاهده ویدئو . . .
فیلم ساخت ماکت سه بعدی با چاپگر سه بعدی فیلم ساخت ماکت سه بعدی با چاپگر سه بعدی
در این فیلم که البته با سرعت بالا به نمایش گذاشته شده است نحوه ساخت سریع یک ماکت سه بعدی به نمایش گذاشته شده است. ماکتهای سه بعدی معمولا قبل از ساخت برای مشتری مشاهده ویدئو . . .
ساخت لباسهای فانتزی بسیار سبک و راحت و بادوام و بسیار زیبا با پرینتر سه بعدی ساخت لباسهای فانتزی بسیار سبک و راحت و بادوام  و بسیار زیبا با پرینتر سه بعدی
در این فیلم یکی دیگر از شاهکارهای پرینتر های سه بعدی تولید لباسهای خواب فانتزی با اشکال بسیار زیبا و راحت می باشد که در این فیلم یکی از آنها نمایش داده شده اند مشاهده ویدئو . . .
مشاهده فیلم نحوه ساخت اشیاء سه بعدی فراکتالی با استفاده از پرینترهای سه بعدی مشاهده فیلم نحوه ساخت اشیاء سه بعدی فراکتالی با استفاده از پرینترهای سه بعدی
در این فیلم نحوه ساخت اشیاء سه بعدی که در تولید ماکت اولیه مورد استفاده قرار می گیرند نمایش داده می شود. . . مشاهده ویدئو . . .
مشاهده فیلم نحوه کارکرد پرینتر سه بعدی قبل از خرید مشاهده فیلم نحوه کارکرد پرینتر سه بعدی قبل از خرید
در این فیلم ویدیویی نحوه کارکرد یکی از پرینترهای سه بعدی که در دفتر فنی مهندسی پارتاک به فروش می رسد نمایش داده شده است . . . مشاهده ویدئو . . .
مشاهده فیلم از ماکت ساخته شده با چاپگر سه بعدی مشاهده فیلم از ماکت ساخته شده با چاپگر سه بعدی
رد این فیلم یک ماکت قابل مشاهده می باشد که با استفاده از یک پرینتر سه بعدی ایجاد شده است. با استفاده از چاپگرهای سه بعدی می توان ماکتهایی که پیچیدگی بسیار . . مشاهده ویدئو . . .

<<<<<<<لطفا برای مشاهده سایر فیلمهای مربوط به پرینترهای سه بعدی و پرینت سه بعدی کلیک فرمایید . . .<<<<<<<