پیمایش رکوردها
 
ساخت مجسمه خرگوش با پرینتر سه بعدی ساخت مجسمه خرگوش با پرینتر سه بعدی
ساخت مجسمه خرگوش با پرینتر سه بعدی. در این فیلم نحوه ساخت یک خرگوش پلاستیگی با استفاده از پرینتر سه بعدی نمایش داده شده است. تمامی مراحل طراحی ، تبدیل فایل . . مشاهده فیلم ویدئویی . . .
فیلم ساخت ماکت سه بعدی با چاپگر سه بعدی فیلم ساخت ماکت سه بعدی با چاپگر سه بعدی
در این فیلم که البته با سرعت بالا به نمایش گذاشته شده است نحوه ساخت سریع یک ماکت سه بعدی به نمایش گذاشته شده است. ماکتهای سه بعدی معمولا قبل از ساخت برای مشتری مشاهده فیلم ویدئویی . . .
ساخت لباسهای فانتزی بسیار سبک و راحت و بادوام و بسیار زیبا با پرینتر سه بعدی ساخت لباسهای فانتزی بسیار سبک و راحت و بادوام  و بسیار زیبا با پرینتر سه بعدی
در این فیلم یکی دیگر از شاهکارهای پرینتر های سه بعدی تولید لباسهای خواب فانتزی با اشکال بسیار زیبا و راحت می باشد که در این فیلم یکی از آنها نمایش داده شده اند مشاهده فیلم ویدئویی . . .
مشاهده فیلم نحوه ساخت اشیاء سه بعدی فراکتالی با استفاده از پرینترهای سه بعدی مشاهده فیلم نحوه ساخت اشیاء سه بعدی فراکتالی با استفاده از پرینترهای سه بعدی
در این فیلم نحوه ساخت اشیاء سه بعدی که در تولید ماکت اولیه مورد استفاده قرار می گیرند نمایش داده می شود. . . مشاهده فیلم ویدئویی . . .
مشاهده فیلم نحوه کارکرد پرینتر سه بعدی قبل از خرید مشاهده فیلم نحوه کارکرد پرینتر سه بعدی قبل از خرید
در این فیلم ویدیویی نحوه کارکرد یکی از پرینترهای سه بعدی که در دفتر فنی مهندسی پارتاک به فروش می رسد نمایش داده شده است . . . مشاهده فیلم ویدئویی . . .
مشاهده فیلم از ماکت ساخته شده با چاپگر سه بعدی مشاهده فیلم از ماکت ساخته شده با چاپگر سه بعدی
رد این فیلم یک ماکت قابل مشاهده می باشد که با استفاده از یک پرینتر سه بعدی ایجاد شده است. با استفاده از چاپگرهای سه بعدی می توان ماکتهایی که پیچیدگی بسیار . . مشاهده فیلم ویدئویی . . .
فیلم ویدئویی کامل در مورد کاربرد پرینترهای سه بعدی در صنعت فیلم ویدئویی کامل در مورد کاربرد پرینترهای سه بعدی در صنعت
در این فیلم یکی از کاربردهای پرینتر سه بعدی در صنعت کاشی و سرامیک نمایش داده شده است. چاپگرهای سه بعدی جای خود را در تمامی صنایع به خوبی باز کرده اند و . . . مشاهده فیلم ویدئویی . . .
نمایش عملکرد پرینتر سه بعدی همراه با توضیحات در فیلم نمایش عملکرد پرینتر سه بعدی همراه با توضیحات در فیلم
در این فیلم نحوه عملکرد پرینتر 3 بعدی نمایش داده شده است. نحوه عملکرد هر بخش در حین عملیات چاپ به راحتی قابل نمایش می باشد. البته توضیحات مربوط به هر بخش . . . مشاهده فیلم ویدئویی . . .
فیلم نحوه کار پرینتر سه بعدی فیلم نحوه کار پرینتر سه بعدی
در این فیلم شما می توانید نحوه عملکرد یک پرینتر سه بعدی را به صورت خلاصه مشاهده فرمائید. در این فیلم بخش سر یک مجسمه در مدت زمان کوتاهی ساخته می شود. . . مشاهده فیلم ویدئویی . . .
پیمایش رکوردها